Okresní kolo Olympijského víceboje

Dne 26. 4. 2019 se uskutečnilo okresní kolo Olympijského víceboje v Klášterci nad Orlicí. Pro všechny zúčastněné bylo připraveno pět disciplín: trojskok z místa, hod medicinbalem, skákání přes švihadlo, kliky a závěrečný běh na 1000m.

Vyšlo nám krásné počasí, ale terén byl hodně náročný. Zúčastnilo se nás celkem 18. Na vše dohlížela paní učitelka Martina Vévodová.
V soutěži družstev obsadila naše škola 5. místo. Za jednotlivce se umístila na 2. místě Tereza Skalická (6. B) v kategorii dívek roč. 2007. Zlatou medaili vybojovala Nikola Marková (8. A) v kategorii dívek roč. 2005.
Po vyhlášení výsledků jsme šli na autobus, do kterého jsme se nevešli, tak jsme museli počkat na další spoj. Během čekání hrála většina spolužáků neúnavně fotbal. Poté nám přijel autobus a jeli jsme všichni domů.
Krajské kolo Olympijského víceboje proběhne 23. 5. 2019 v Moravské Třebové. Kromě dvou medailistek (Terezy Skalické a Nikoly Markové) postupuje         z okresního kola zaslouženě ještě Veronika Vavřínová (7. A).


                                                            20190426 1257570c 1                                                                                                 Matylda Tomková 7. A, Veronika Moravcová 7. B

Naposledy změněno čtvrtek, 16 květen 2019 11:18