Florbalový turnaj v Lanškrouně

Ve čtvrtek 22. 11. 2018 jsme my, holky z devátých a osmých tříd, vyrazily na florbal do Lanškrouna.

Autobus nám jel brzy ráno, ale už při cestě na zápas panovala mezi námi dobrá nálada. Po dlouhé době jsme konečně dorazily do Lanškrouna. Zápasy se odehrály ve škole ZŠ Smetanova. My jsme hrály proti domácí škole, Tatenicím a ZŠ Jiráskova Lanškroun. Už od začátku se nám celkem dařilo, dva zápasy jsme vyhrály a jeden remízovaly. V průběhu soutěže jsme byly samozřejmě hodně nervózní.

Všechno šlo podle časového plánu a poslední zápasy se dohrály kolem dvanácté hodiny. Boj o vítězství a také postup do okresního kola probíhal až do konce. My jsme měly stejný počet vyhraných zápasů jako ZŠ Smetanova, ale ta měla za celý turnaj na kontě více gólů. Z toho vyplývá, že jsme skončily na druhém místě.

Autobus nám jel pozdě, takže jsme měly dost času na návštěvu centra města. Tam jsme vlezly do pár obchodů a pak si přímo na náměstí opět zahrály florbal.

I na zpáteční cestě panovala v autobuse dobrá nálada a to můžeme dosvědčit všechny. Do školy jsme přišly spokojené, protože jsme přivezly krásný stříbrný pohár.

                                                                  Vendula Šulcová, 9. A20181122 105058a

Naposledy změněno pondělí, 03 prosinec 2018 11:37