Přespolní běh v šedivském lomu

Ve středu 26. 9. se několik běžců z naší školy účastnilo přespolního běhu v areálu letohradského biatlonu.

Okolo půl deváté jsme za chladného počasí dorazili na místo, rozdali jsme si dresy s pořadovými čísly, zahřáli jsme se hrnkem horkého čaje a začali jsme se rozcvičovat. V průběhu dopoledne se příjemně oteplilo a v opojení sluníčka se všem běhalo lépe. Mladší a starší dívky běžely okruh o délce 1500m. Dva kilometry odmakali mladší chlapci a starší chlapci se museli popasovat s třemi kilometry. Za jednotlivce se nejlépe umístila Nikola Marková z 8. A (2. místo). Za chlapce pak Radek Fišer ze 7. A (1. místo) a Martin Dvořák z 9. B (2. místo).

A to nejlepší na konec - naši starší chlapci se v soutěži týmů umístili na prvním místě, a tím se nominovali do krajského kola. V Hradci Králové na krajském kole také vyhráli a nyní mají před sebou celorepublikový závod.

Všichni jsme si běhání moc užili a mnozí z nás podali své nejlepší životní výkony. Tímto předávám žezlo dalším, kteří se následující roky zúčastní a budou dělat čest své škole. Ať se vám moc daří.

 

                                                                                                     Rosálie Třetinová, 9. B

 

20180926 120335

 

 

 

 

Naposledy změněno úterý, 16 říjen 2018 08:28