Olympijský víceboj

V pátek 27. 4. 2018 se naše škola prostřednictvím 13 zástupců z pátých až devátých tříd zúčastnila Olympijského víceboje v Klášterci nad Orlicí.

Během slunečného odpoledne jsme se všichni úspěšně probojovali následujícími disciplínami: trojskok, hod medicinbalem, běh na 1000m, skoky přes švihadlo a kliky. První příčku ve své kategorii obsadila Nikča Marková ze 7. A. Martin Dvořák z 8. B skončil na 2. místě a 3. místo vybojoval Lukáš Kosek z 8. B. Nikča s Martinem si svými výkony navíc zajistili postup do krajského kola.

Všichni jsme si to moc užili a získali jsme spoustu nových zkušeností - mnohdy až na pokraji svých sil. S výsledky jsme spokojení a těšíme se na příští rok.

                                                                                                                                Rosálie Třetinová, 8. B               

        20180427 133954 1