Bavilo nás v březnu

Naše zajímavá březnová činnost začala už v pátek 2. 3., kdy jsme 6. až 9. třídy odešly do Kulturního domu, kde na nás čekal herec Lukáš Hejlík a jeho kolegové z divadla – Alan Novotný a Petra Bučková. Měli pro nás připravené Listování, což je scénické čtení knihy, pro nás vybrali knihu Mikaela Olliviera Život k sežrání. Knihou   i herci jsme byli nadšeni. Poslední letošní lyžařský kurz se týkal 7. A. Záviděli jsme jim, protože se celý týden od 5. do 10. 3. ulili ze školy a ještě se naučili lyžovat v Říčkách v Orlických horách. 9. 3. se zase předvedli naši páťáci, kteří připravili pro děti z 1. stupně karneval. Děti se po škole nejen proháněly v maskách, ale i tančily, soutěžily a hrály si. No a my jsme se museli učit. Zajímavý byl také den 22. 3., kdy se otevřely dveře naší školy pro budoucí prvňáčky. Budeme je mít příští rok na starosti, aby se ve škole dobře cítili, proto se na ně moc těšíme.

                                                                                                                                                                                                           Lukáš Kosek, Matěj Frank 8. B