Florbalové turnaje dívek

Florbalový turnaj v Jablonném nad Orlicí

Dne 16. 11. 2017 se dívky ze 7. tříd a jedna dívka z 6. B naší školy vydaly vlakem na florbalový zápas do Jablonného nad Orlicí. Zápasila tři dívčí družstva: z Výprachtic, Jablonného nad Orlicí a my z Letohradu. Jako doprovod s námi odjela paní učitelka Vévodová. První se umístily domácí z Jablonného nad Orlicí, jako druhé se umístily Výprachtice a třetí jsme skončily my. Všichni si soutěž moc užili.

                                                                                                                                                                                                   Valerie Dolečková, 7. A

6. 7. tř1

 

 

 

 

Florbalový turnaj v Lanškrouně

Dne 27. 11. vyrazily dívky z 8. a 9. tříd na florbalový turnaj do Lanškrouna. Sraz jsme měly 6:40 na autobusovém nádraží v Letohradě. Do Lanškrouna jsme dorazily kolem osmé hodiny. Hrálo se na ZŠ Smetanova. Ve škole jsme se převlékly a šly se rozběhat a rozcvičit. Začalo se hrát kolem 8:30. První zápas jsme vyhrály, ale pak to s námi šlo z kopce. Nakonec jsme skončily na 4. místě. Po zápase jsme se šly převléknout. Po vyhlášení jsme si ještě udělaly společnou fotku, sbalily věci a vyrazily na autobus. Do školy jsme dorazily kolem 14:00.

                                                                                                                                                                                               Vendula Šulcová, 8. A

8 9tř 1

Naposledy změněno středa, 03 leden 2018 11:28