Zajímavé prosincové akce

Několik informací o událostech z naší školy v polsedním měsíci tohoto roku

Dne 5. 12. na hlavní chodbě proběhla akce pro 1. stupeň, kterou si připravili naši páťáci. Zde společně rozsvítili stromeček, zazpívali si písně s vánoční tematikou, a dokonce je přišel navštívit Mikuláš s čerty a anděly. Děti byly nadšené, i když se možná trošku bály.

O týden později, 12. a 13. prosince, vyrazí žáci naší školy do kulturního domu na Vánoční koncert ZUŠ Alfonse Muchy. Jako každoročně na koncertu vystoupí Let´s Band, smyčcový orchestr, pěvecké sbory a další velcí a malí umělci.

Dne 21. prosince se celá naše škola vydá do kulturního domu opět. Tentokrát na filmovou pohádku Anděl páně 2. Určitě nás pobaví a příjemně naladí na vánoční prázdniny.

Poslední den školy v roce 2017 se ponese v duchu třídních besídek. Pro 2. stupeň organizuje ještě 8. B zábavný vánoční program s názvem Bavíme se navzájem. Začne v 10 hodin a je plný soutěží z oblasti literární, sportovní a vědomostní.

                                                                                   Leona Marková, Nela Martincová, Vendula Šulcová, Jiří Navrátil a Tomáš Mařík, 8. A

Naposledy změněno čtvrtek, 07 prosinec 2017 09:57