Recitační soutěž

Básničky – náš koníček

Dne 8. listopadu ve 14.00 hodin jsme se my, zájemci o krásný přednes, zajímavé texty a neotřelé básně sešli již tradičně v knihovně, nyní 6. B. Konalo se tu totiž školní kolo recitační soutěže. Spíš než o soutěž šlo o přehlídku recitátorů a setkání s texty. Porotě se představilo celkem 34 účastníků. Po té se porota na chvíli odebrala na poradu, aby vybrala celkem 10 recitátorů do Nebojte se klasiků. To je soutěž pořádaná Letohradským soukromým gymnáziem.

Zde uspěla v kategorii 4. a 5. tříd Eliška Chalupníková ze 4. A, obsadila 1. místo. Hned za ní se umístila Anežka Stejskalová z 5. A. Zvláštní ocenění obdržela Nela Franková z 1. A za přednes textu ve slovenštině. Toto odpoledne s básněmi a texty se moc vydařilo a my jsme si chvíle s literaturou velmi užili.

                                                                                                                                                            Kateřina Haufová a Klára Majvaldová 8. B  

Naposledy změněno čtvrtek, 07 prosinec 2017 09:48