Co se událo v říjnu

V tomto měsíci má naše škola připravených několik zajímavých akcí.

Na začátku října proběhl u příležitosti Mezinárodního dne bílé hole 18. ročník celonárodní veřejné sbírky Bílá pastelka. V naší škole chodili vybírat peněžní příspěvky deváťáci. Každý mohl dobrovolně přispět částkou 30 Kč a jako dárek dostal malou bílou pastelku. Výtěžek z akce podporuje zrakově postižené v České republice.

Novinkou na programu akcí byla exkurze do saského Budyšína, které se zúčastnili němčináři z devátých tříd. V toto krásném historickém městě byl pro ně přichystán program a divadlo. Zúčastněným se akce moc líbila.

V průběhu druhé poloviny října proběhnou preventivní programy s panem Petrem Kadlecem. Žáci z druhého stupně se zúčastní besed s různou tematikou jako např.: pro 6. třídy Bolest, nemoc jménem šikana, Moderní je nekouřit pro 7. třídy. Pro nás, žáky 8. tříd, je připraven program s názvem Láska, AIDS, vztahy.

Jan Pichner, Adam Schless 8. A

Naposledy změněno úterý, 17 říjen 2017 11:08