Krajské kolo olympijského víceboje

Olympijský víceboj v Moravské Třebové

Dne 1. 6. 2017 jsme se zúčastnili krajského kola Olympijského víceboje v Moravské Třebové. Na nádraží jsme museli být již brzy ráno, abychom stihli vlak jedoucí směrem konání závodů. Po příchodu na atletický stadion jsme se šli poohlédnout po různých disciplínách. Poté nás svolali a rozdělili do několika skupin.

Naše skupina šla jako první na sedy-lehy, které jsme dělali 2 minuty. Následoval hod míčkem. Poté jsme si šli zaběhnout šedesátku a skočit do písku. Pak nás čekaly shyby, které jsme dělali na lavičce pod úhlem 25˚. Nakonec následovala volitelná disciplína. Já jsem si vybral běh na 1000 m.

Poté, co doběhl poslední závodník, přišel za námi kouzelník. Po vystoupení kouzelníka se vyhlásily výsledky a my jsme spěchali na první autobus, abychom byli co nejdříve doma.

Tenhle den se mi rozhodně líbil. Pěkně jsem si zasportoval a poznal nové lidi. Kdybych mohl, jel bych klidně příští rok znovu.

Umístění našich žáků:

5. místo – Nikča Marková

20. místo – Martin Dvořák

                                             Martin Dvořák 7. Bvíceboj1

Naposledy změněno pondělí, 19 červen 2017 11:08