Zahradní slavnost

       Ve čtvrtek 25. května na naší škole proběhla Zahradní slavnost. Nejdříve jste mohli navštívit budovu naší školy i školní zahradu. Den otevřených dveří probíhal od půl třetí. Neminula vás prezentace prací našich žáků. Zakoupit jste si mohli i nějaké výrobky. Pro doplnění síly bylo k dispozici občerstvení ve školní jídelně. S úsměvem vás obsloužily žákyně osmých tříd.

       Od 17 hodin pak proběhla Školní akademie.

V letohradském Kulturním domě vám třídy od nejnižších až po ty nejvyšší předvedly, co si pro vás nacvičili naši žáci, učitelé nebyli výjimkou. Celou akademií vás provázela 9. A. Kdo neměl čas od 17 hodin, mohl přijít na druhé vystoupení od 19 hodin.

       Výtěžek bude využit pro zdokonalení prostředí školy.

        

                                                                                    Diana Kadžaja, 8. A