Projekt Můj dům

V rámci hodin Výchovy ke zdraví dostali žáci 8. B úkol ztvárnit dům svých snů.

Bylo jenom na nich, zda budou své představy zhmotňovat sami, nebo se rozhodnou spolupracovat ve větších skupinách.

Na zhotovování svých vysněných příbytků měli necelý měsíc. Museli přemýšlet nad velikostí, zvolením správného materiálu, jak vyřešit interiér (schody, rozvržení pokojů, doplňky, vybavení…) a exteriér (volba střešní krytiny, úprava okolí domu…) Jak sami přiznali, dost je to nutilo přemýšlet jak vůbec snový dům zhotovit, kolik tomu věnovat času a že práce architektů, bytových designérů je zajímavá a náročná a některé by to i bavilo. Jak se jim to povedlo, můžete posoudit sami z přiložených fotek.

                                                                                               Monika Čadová

dům10dům20

 

dům30 dům40