Olympijský víceboj

Ve čtvrtek 27. 4. 2017 jsme se zúčastnili v Klášterci nad Orlicí Olympijského víceboje. Připraveno pro nás bylo 5 disciplín. Trojskok jsme skákali z místa. Potom jsme 2 minuty přeskakovali švihadlo 4 způsoby. Následovaly kliky, které jsme dělali opět 2 minuty. Čtvrtou disciplínou byl hod medicinbalem dozadu. A nakonec jsme běželi 1000 metrů.

 

Bylo to hezké a náročné. Dlouho po skončení nás ještě bolely svaly. Závodů se zúčastnilo asi 100 dětí a kvůli nepříznivému počasí probíhala většina soutěží v malé tělocvičně.

Naše školní družstvo se umístilo na 4. místě. V jednotlivcích si nejlépe vedli Nikča Marková (2. místo) a Martin Dvořák (5. místo). Oba se svými výkony nominovali do krajského kola, které se koná 1. června v Moravské Třebové.

Příští rok jedeme znova a všem vytřeme zrak!!!                                                                                                    

                                                                                                          Tým závodníků ze 7. B

olympijský víceboj m2 olympijský víceboj m3

 

 

 

Naposledy změněno úterý, 16 květen 2017 06:43