PROJEKTY V HODINĚ ZEMĚPISU

Národní parky Severní a Jižní Ameriky, to byl projekt, který proběhl v 7. třídách.

Koncem března proběhla v 7. třídách burza projektů na téma Národní parky Ameriky. Žáci měli za úkol jimi zvolený národní park představit svým spolužákům nějakou netradiční formou. Ve fotogalerii se můžete podívat, jak se jim to vydařilo.


Dne 23. 3. 2017 měla 7. A prezentaci svých projektů na téma: Národní parky Severní a Jižní Ameriky. Postupně jsme procházeli celou třídu a navzájem si projekty ukazovali. Paní učitelka mezi námi procházela, ptala se nás na informace o našich projektech a hodnotila nás. A za úkol jsme měli ohodnotit sebe i naše spolužáky. Na papírcích jsme odpovídali na otázky ohledně našich projektů, např.: Který projekt se mi líbí nejvíce a proč? Nakonec jsme navrhli známku sami sobě. Všechny projekty byly velmi vydařené.


Vendula Šulcová, Emílie Vrbická 7. A

IMG 2207mIMG 2242m

Naposledy změněno úterý, 18 duben 2017 12:20