Den zimních sportů

Každý rok se na naší škole pořádá, pokud počasí přeje, Den zimních sportů. Letos proběhl 2. 2. a žáci si mohli zvolit, kterému zimnímu sportu by se chtěli dopoledne místo vyučování věnovat.

Nabízely se tyto zimní radovánky: bruslení, běžkování, lyžování a bobování, neboli pekáčování. Ti, kteří byli po nemoci, zůstávali ve škole. Připravená pro nás byla sportoviště v Letohradě: lyžování na kunčické sjezdovce, pekáčování na letohradských kopcích a běžkování v Lomu. Do Žamberka pak odjeli bruslaři, krasobruslaři a hokejisté. Nutno dodat, že počasí i podmínky pro zimní radovánky byly téměř ideální, a tak se všichni mohli dosyta vyřádit a dopoledne si užít. Zajímal nás názor i ostatních účastníků, a níže tak přidáváme jejich postřehy a dojmy.

Možná příště vyzkouším i jiné stanoviště, ale na bruslích to bylo dobrý. David Řehák, 9. A
Prima kolektiv, zajímavá bobová dráha. Petr Kalousek 8. A
Sjezdovka je sice malá, ale fajn lyžování. Martin Novák, 8. B
Běžkování proběhlo v klidu, žádné zranění a dost mě to bavilo. Adam Schless, 7. A
Dominik Krejsa, Michal Harcula, 8. A