Angličtina v Čenkovicích

Každý rok se na naší škole koná jazykový sportovní kurz s výukou angličtiny pro žáky z 8. a 9. tříd.

Letos tento kurz proběhl v Čenkovicích, a to od 2. 1. do 6. 1. Odjeli s námi Hana Kotlářová, Emílie Hubálková a Ondřej Padalík. Celý kurz se odehrával v duchu Titaniku. Stejnojmenný film jsme také zhlédli v angličtině. Část dne se totiž žáci mohou věnovat lyžování a snowboardingu a v druhé části prohlubují jazykové dovednosti zábavnou formou.

Každé dopoledne a večer byl program zaměřený na učení a zdokonalování se v anglickém jazyce. Jednou z nejzábavnějších aktivit byla tvorba scének nebo překlad různých poutavých textů. Každé odpoledne jsme chodili na sjezdovku, kde jsme mohli jezdit na lyžích nebo na snowboardu. Za celý kurz se naštěstí staly pouze dva menší úrazy. Celý kurz si všichni účastníci určitě užili a také se jistě více sžili s anglickým jazykem.

                                                                                                                                                                                                             Marek Fadrný, 8. B

Naposledy změněno úterý, 17 leden 2017 09:21