Dopis Prajwalovi

Třetím rokem je naše škola zapojena do projektu Adopce na dálku, který zaštiťuje Diecézní charita v Hradci Králové. Finančně podporujeme ve studiu indického chlapce Prajwala. Součástí tohoto projektu je i vzájemné dopisování v angličtině.

Na pestré dopisy od našeho indického kamaráda se vždy těšíme. Dozvídáme se, jak se mu daří, jaké má studijní výsledky, u toho si ještě procvičíme angličtinu.

My, parlamenťáci, každý rok přemýšlíme, jakou formu korespondence zvolíme. Loni to byly pohlednice o České republice, Letohradu i naší škole. Letos jsme Prajwalovi vytvořili brožuru (viz příloha) o nejlepších akcích, které se v roce 2019 udály na naší škole.

Dozvěděli jsme se, že i Prajwal se ocitl se svou rodinou v důsledku koronavirové nákazy v karanténě. Doufáme, že ho v této situaci dopis od nás potěší.

                                                                                                                                 Napsali: Parlamenťáci ze ZŠ Letohrad U Dvora

Stáhnout přílohy:
Naposledy změněno čtvrtek, 14 květen 2020 10:53