Turnaj ve florbalu

V pondělí 3. 12. jsme se zúčastnily okrskového kola ve florbalu, které se konalo v Jablonném nad Orlicí.

Florbalový turnaj v Lanškrouně

Ve čtvrtek 22. 11. 2018 jsme my, holky z devátých a osmých tříd, vyrazily na florbal do Lanškrouna.

Přespolní běh v šedivském lomu

Ve středu 26. 9. se několik běžců z naší školy účastnilo přespolního běhu v areálu letohradského biatlonu.

Turnaj v přehazované

V úterý 29. května jsme se zúčastnily turnaje v přehazované, který se konal v Žamberku.

Krajské kolo Olympijského víceboje

V úterý 22. května se v Moravské Třebové uskutečnilo krajské kolo Olympijského víceboje.

Přespolní běh

Dne 21. 5. vyrazili vybraní žáci z druhého stupně vlakem na přespolní běh Jana Ámose Komenského do Brandýsa nad Orlicí.

Olympijský víceboj

V pátek 27. 4. 2018 se naše škola prostřednictvím 13 zástupců z pátých až devátých tříd zúčastnila Olympijského víceboje v Klášterci nad Orlicí.

EUROREBUS

Ve čtvrtek 5. dubna 2018 se vybraní žáci 6., 7., 8. a 9. ročníků zúčastnili krajského kola soutěže EUROREBUS. Eurorebus je vědomostní soutěž školních tříd probíhající v celé ČR.

Školní exkurze do Terezína a obce Lidice

Dne 10. 4. 2018 se vydaly třídy 9. A a 9. B na exkurzi do Terezína a obce Lidice, kde se dozvěděly, jaký život žili tehdejší lidé a jak tam všechno dříve probíhalo. A právě na to se zeptáme jednoho z účastníka výletu, a to Leony Kylarové z 9. A., která se na exkurzi těšila. I přestože ji dějepis moc nebaví, tato akce ji zaujala.