Absolventi 2013

Třída 9.A

Absolventi 2013

Třídní učitelka: Mgr. Alena Boháčová

Seznam žáků třídy :

Cacková Markéta, Cvejn Jakub, Dušková Markéta, Fogl Tomáš, Hauptová Alice, Hnativ Andrea, Kalousová Tereza, Kopřivová Jarmila, Krejsa Přemysl, Maleček Dominik, Moravcová Markéta, Novotný Mikuláš, Olšarová Veronika, Pavelková Radka, Peřinová Markéta, Pichner Tomáš, Preclík Jakub, Rudisch Martin, Stejskalová Adéla, Svoboda David, Šípková Kateřina, Tomková Denisa, Václavková Veronika, Valentová Markéta

Třída 9.B

Absolventi 2013

Třídní učitelka: Mgr. Taťána Sýkorová

Seznam žáků třídy :

Augustová Kateřina, Baštová Věra, Bednář Kamil, Buryška Jan, Faltusová Barbora, Faltusová Simona, Faltusová Veronika, Havránková Markéta, Chrenková Štěpánka, Jandejsek Patrik, Klimtová Anna, Korandová Tereza, Machačný David, Martinec Jakub, Meixnerová Karolína, Moravec Daniel, Motyčka Jaromír, Pernfussová Tereza, Poláček František, Pomikálek Jan, Pomikálková Nikola, Stejskal Dominik, Veličová Veronika, Vodehnalová Nikola