Absolventi 2011

Třída 9.A

Absolventi 2011

Třídní učitelka: Mgr. Hana Hanáková

Seznam žáků třídy :

Hubálek Tomáš, Koucká Sára, Kozlová Anežka, Machová Kateřina, Moravcová Lenka, Novotný Jindřich, Pecháček Jaroslav, Řeháková Lucie, Slánský Daniel, Sojmová Markéta, Sommernitzová Lucie, Suchomelová Daniela, Šarovec Lukáš, Škodová Růžena, Štengl Martin, Šulcová Barbora, Švestka Jiří, Urbanová Marie, Veselý Michal, Zářecký Edvard, Zeman Kryštof, Žďárková Linda

Třída 9.B

Absolventi 2011

Třídní učitelka: Mgr. Monika Čadová

Seznam žáků třídy :

Bednář Libor, Bednářová Barbora, Čáp Patrik, Černohousová Nikola, Dvorská Tereza, Faltus Aleš, Faltus Marek, Faltusová Anežka, Hlaváčková Markéta, Hubálek Michal, Hubálková Jana, Jánišová Zuzana, Kalášek Stanislav, Karásek Jakub, Karásek Michal, Kejzlarová Leona, Kerhartová Patricie, Kunc Radim, Maixner Max, Marek Vít, Moravcová Daniela, Moravcová Hana, Moravcová Markéta, Motyčka Ondřej, Ordoš Lukáš, Roček David, Syková Miriam, Škorpil Marek