Absolventi 2010

Třída 9.A

Absolventi 2010

Třídní učitelka: Mgr. Eva Večeřílková (Mgr. Lucie Martiníková)

Seznam žáků třídy :

Dolečková Martina, Dominikusová Markéta, Fabiánek Michal, Faltus Václav, Faltusová Eliška, Faltusová Šárka, Fogl Martin, Halbrštátová Tereza, Hrdinová Andrea, Chrenková Anna, Jantačová Eliška, Kalousová Barbora, Kalousová Kateřina, Kovář Libor, Kovářová Kateřina, Laňka František, Moravec Tomáš, Rábová Kateřina

Třída 9.B

Absolventi 2010

Třídní učitel: Mgr. Roman Nožka

Seznam žáků třídy :

Bezstarosti David, Fallada Petr, Kadičová Michaela, Kuncová Klára, Lehká Veronika, Michnová Markéta, Najman Zdenek, Novotná Karolína, Novotná Lucie, Pichner Lukáš, Suchomelová Romana, Svobodová Claudie, Šlezingr Marek, Špinlerová Růžena, Švec Jan, Venclů Tereza, Vodehnalová Martina, Vychytil Vojtěch, Živný Antonín