Absolventi 2009

Třída 9.A

Absolventi 2009

Třídní učitelka: Mgr. Jiřina Holzbauerová

Seznam žáků třídy :

Bednář Šimon, Bezstarostiová Martina, Brokeš Jiří, Cacková Anežka, Ďuranová Lucie, Duspivová Veronika, Faltus Libor, Filip Ondřej, Flieger Jindřich, Fogl Jiří, Gally Tomáš, Gelo Ladislav, Hubálek Libor, Hubálková Alžběta, Janda Michal, Kabourek Tomáš, Kaplan Jakub, Krejsa Pavel, Mačát Emil, Majvald Ondřej, Marek Vojtěch, Mařík Jakub, Novotná Martina, Pedack Daniel, Vacková Michaela, Velič Štefan

Třída 9.B

Absolventi 2009

Třídní učitelka: Mgr. Eva Večeřílková

Seznam žáků třídy :

Adamec Pavel, Hlaváčková Šárka, Chmelíková Denisa, Janotová Anna, Krejsová Michaela,Kutil Tomáš, Kylarová Štěpánka, Matyáš Ondřej, Michna Petr, Moravec Dominik, Moravec Petr, Motyčka Pavel, Mrkvičková Michaela, Peřina Michal, Pokorný Ondřej, Pomikálek Adam, Prikner Pavel, Ráb Richard, Ryšavý Jan, Slavík Martin, Štěpánková Pavla, Švec David,Tasová Lucie, Vacek Lukáš, Valda Martin, Vlková Vendula