Absolventi 2008

Třída 9.A

Absolventi 2008

Třídní učitelka: Mgr. Alena Boháčová

Seznam žáků třídy :

Adamec Karel, Adamec Lukáš, Adamec Marek, Böhmová Zuzana, Čápová Markéta, Faltus Adam, Faltusová Kateřina, Fogl David, Honc Daniel, Hrdinová Pavlína, Chrenková Miroslava, Kadidlo Miroslav, Kovářová Karmen, Krejsa František, Kulhavý Petr, Mertová Aneta, Moravcová Eliška, Moravcová Patricie, Novotná Hana, Novotná Kristýna, Novotná Tereza, Peškarová Markéta, Pokorný Matouš, Pomikálková Marie, Stejskalová Veronika, Tomková Iveta, Václavková Gabriela, Wendl Libor

Třída 9.B

Absolventi 2008

Třídní učitelka: Mgr. Taťána Sýkorová

Seznam žáků třídy :

Adamec Pavel, Bednář Jan, Beneš Tadeáš, Doleček Karel, Dostálek Patrik, Faltusová Kristýna, Holubářová Pavla, Hubálková Klára, Kolářová Ivana, Majvaldová Daniela, Mařík Jiří, Moravcová Eliška, Moravcová Michaela, Rosenbergerová Martina, Skalická Michaela, Stejskalová Šárka, Šarovcová Anděla, Šlesingrová Alexandra, Tulejová Tereza, Vacková Denisa, Velič Lukáš, Vernarová Pavlína, Vinzensová Nikola, Vrba Josef, Vychytilová Markéta, Žďárek Robin