Absolventi 2007

Třída 9.A

Absolventi 2007

Třídní učitel: Bc. Tomáš Pačínek

Seznam žáků třídy :

Adamec Tomáš, Adamec Jan, Bednář Ondřej, Bednářová Dominika, Bezstarostiová Leona, Černohousová Aneta, Ďurán Tomáš, Faltusová Kateřina, Fiedlerová Veronika, Foglová Magdaléna, Havránek Lukáš, Kabourková Renata, Kovářová Eliška, Krsková Simona, Kvapilová Kateřina, Langr Martin, Mačátová Aneta, Majvaldová Kristýna, Marek Luboš, Marková Ivana, Moravcová Veronika, Motlová Romana, Motyčková Eliška, Pedack Jakub, Pospíšil Jakub, Zelingerová Kateřina

Třída 9.B

Absolventi 2007

Třídní učitelka: Mgr. Monika Čadová

Seznam žáků třídy :

Borovičková Šárka, Hrdinová Helena, Hrouda Jakub, Johnová Kateřina, Karásková Nikol, Kusalová Marcela, Langrová Alžběta, Linhartová Tereza, Novotný Vojtěch, Páchová Lenka, Pelypenko Marina, Pichner Petr, Pospíšilová Klára, Rolf Martin, Rolfová Monika, Skalická Nikola, Stejskal Josef, Štaiglová Nikola, Švecová Hedvika, Švecová Magdaléna, Tasová Andrea, Tomek Michal, Vacek David, Valda Tomáš, Vlková Veronika, Zálešák Michal