Absolventi 2006

Třída 9.A

Absolventi 2006

Třídní učitel/ka: Mgr. Petr Hazuka/Mgr. Eva Večeřílková

Seznam žáků třídy :

Balcar Jan, Borovička Radek, Brokešová Hana, Dvořáková Zuzana, Faltus Michal, Chrenková Daniela, Katzerová Nela, Korolusová Denisa, Koucká Simona, Krejsa Bohumil, Landa Petr, Maixnerová Helena, Maťátko Jiří, Mikulová Adéla, Otava Jiří, Strnad Ondřej, Svatošová Monika, Sýkora Marek, Syrovátka Jakub, Šounová Michaela, Tulejová Tereza, Valentová Zuzana, Žďárek Šimon

Třída 9.B

Absolventi 2006

Třídní učitelka: Mgr. Marie Málková

Seznam žáků třídy :

Bělohlávková Petra, Dang Thi Khuyen, Dolečková Barbora, Dostálová Markéta, Dušek Jiří, Faltus Matouš, Faltusová Magdaléna, Hubálková Magdaléna, Kubíčková Marie, Lipenská Kristýna, Marková Iveta,Moravcová Anežka, Moravcová Soňa, Moravec Jonáš, Motyčková Eva, Nádvorník Adam, Oliva Martin, Pomikálek Petr, Pospíšil Jan, Slavík Daniel, Stejskalová Michaela, Šimek Miroslav, Špačková Anna, Urban Radek, Urbanová Lenka, Vacková Hana, Živný Marek