Absolventi 2005

Třída 9.A

Absolventi 2005

Třídní učitelka: Mgr. Jiřina Holzbauerová

Seznam žáků třídy :

Abrahámová Karolína, Adamec Vojtěch, Bednářová Zdislava, Borovička David, Foglová Tereza, Havlová Markéta, Havránková Iveta, Hrdina Jiří, Hůlková Jitka, Hůlková Lenka, Janda Tomáš, Janoušková Iva, Jirčík Michal, Kacálek Jan, Kadidlo Vladimír, Kaplanová tereza, Koblížková Lucie, Krulikovská Eliška, Moravec Jan, Moravec, Jiří, Nguyen Huu Thin, Stejskal Radek

Třída 9.B

Absolventi 2005

Třídní učitel: Mgr. Eva Večeřílková

Seznam žáků třídy :

Krupička Lukáš, Lišková Petra, Moravcová Martina, Nerodil Pavel, Novák Vít, Pětiokáý Jaroslav, Pichnerová Veronika, Stejskal Vojtěch, Stejskalová Hana, Sýkora Ladislav, Šnajdrová Lucie, Šofová Zuzana, Štěpánek Ladislav, Štěpánek Radim, Šťovíčková Martina, Šulc Zdeněk, Švěcová Barbora, Taclová Tereza, Vacková Marie, Zářecký Jan