Absolventi 2004

Třída 9.A

Absolventi 2004

Třídní učitelka: Mgr. Alena Boháčová

Seznam žáků třídy :

Adamcová Marie, Adamec Karel, Balajová Radka, Bartoschek Michal, Bartoš Roman, Cacek Petr, Dvořák Martin, Faltejsková Kateřina, Fiedler Vojtěch, Glonek Petr, Hottmarová Monika, Hrdinová Ludmila, Chrenko Štefan, Jedlička Karel, Kacálek Jaroslav, Karovič Kamil, Kotyzová Hana, Krajčír Michal, Lorencová Věra, Marková Klára, Marková Pavla, Páchová Veronika

Třída 9.B

Absolventi 2004

Třídní učitelka: Mgr. Kamila Náglová

Seznam žáků třídy :

Krulikovský Miloš, Maixner Ladislav, Matyášová Dagmar, Moravcová Milena, Motl Jaroslav, Otava Lukáš, Svoboda Jiří, Šounová Romana, Šrubařová Jana, Štěpánek Václav, Tomek Jiří, Valentová Kateřina, Vlková Kristýna, Vyhnálek Jan, Vychánková Lucie, Vychytil Martin, Vytiska Tomáš, Ziegler Petr