Absolventi 2003

Třída 9.A

Absolventi 2003

Třídní učitelka: PaedDr. Božena Černohousová

Seznam žáků třídy :

Anderlová Martina, Augusta Tomáš, Blaškevičová Anastásie, Brandejsová Martina,Dušková Hana, Faltus Jakub, Fiedlerová Michaela, Filipová Kateřina, Frimlová Věra, Hofman Jiří, Jirčík Lukáš, Jirčík Petr, Kalousek Jakub, Kaplanová Anežka, Klohna Karel, Kotyza Milan, Kovář David, Krejsová Kateřina, Krupičková Eva, Kubíčková Michaela, Mačát Zdeněk, Matyáš Jiří, Severýnová Dita

Třída 9.B

Absolventi 2003

Třídní učitelka: Mgr. Kamila Náglová

Seznam žáků třídy :

Čejková Veronika, Kubíčková Petra, Kvapilová Magdaléna, Lišková Lucie, Majvaldová Anna, Martinková Anežka, Motyčka Petr, Motyčková Martina, Neruda Pavel, Peškar Bohumil, Rada Tomáš, Stejskal Miroslav, Strnadová Denisa, Svoboda Jiří, Šlesingrová Eliška, Špaček Jan, Štaiglová Kateřina, Štastná Marta, Šťovíčková Marie, Trnečka Martin, Vacek Pavel, Žďárek Roman