Absolventi 2002

Třída 9.A

Absolventi 2002

Třídní učitelka: Eva Ševčíková

Seznam žáků třídy :

Adler Tomáš, Bednář Jakub, Bubeníčková Zuzana, Dominikusová Kristýna, Faltejsková Petra, Faltus Jakub, Faltusová Pavla, Havelka Jiří, Hrdina Tomáš, Chrenková Mária, Korolus Michal, Krotilová Lucie, Kubíčková Michaela, Lipenský Tomáš, Málková Marcela, Marková Dana, Motyčka Jiří, Novotný Jaroslav, Pilný David, Radová Lucie, Richtr Roman, Valda Josef, Virtová Kateřina, Vytiska Radek

Třída 9.B

Absolventi 2002

Třídní učitel: Mgr. Petr Hazuka

Seznam žáků třídy :

Adamcová Kateřina, Adamcová Lucie, Bartošová Iva, Brandejsová Kateřina, Černohorská Lucie, Faltus Lukáš, Filipová Jana, Hottmar René, Kosek Martin, Krejčová Alena, Lux Josef, Mach Stanislav, Matyáš Miroslav, Mikula Martin, Moravcová Petra, Moravec Matouš, Motl Martin, Nádvorník Matěj, Netušilová Tereza, Pecháčková Hedvika, Stejskalová Marie, Urban Libor, Vychytil Václav