Absolventi 2001

Třída 9.A

Absolventi 2001

Třídní učitelka: Marta Gelová

Seznam žáků třídy :

Bučková Monika, Červinka Marcel, Doleček Jakub, Dominikus Milan, Durková Anna, Exlerová Iveta, Feltl Michal, Hamřík Tomáš, Chmelíková Simona, Kalášková Michaela, Kočová Iveta, Kovář Michal, Krejsová Romana, Krsek Jan, Kubová Kateřina, Lux Antonín, Malá Martina, Novotná Petra, Patočka Marek, Procházka Tomáš, Stejskal Martin, Šnajdr Miloš, Vacková Alena, Veselá Miroslava

Třída 9.B

Absolventi 2001

Třídní učitelka: Mgr. Jiřina Holzbauerová

Seznam žáků třídy :

Adamcová Michaela, Boháč František, Bučmejová Ivana, Filipová Veronika, Chládková Šárka, Karovič Miroslav, Lorenc Jiří, Luxová Jitka, Mach Lukáš, Martinek Petr, Martinková Tereza, Matyáš Josef, Moravec Jan, Műller Michal, Najmanová Petra, Netušilová Dita, Novotný Petr, Stejskal David, Stejskal Ludvík, Stejskalová Alžběta, Stejskalová Michaela, Šťovíček Jiří, Šťovíček Petr