Absolventi 2000

Třída 9.A

Absolventi 2000

Třídní učitel: Mgr. Roman Nožka

Seznam žáků třídy :

Appelová Kristína, Augustová Helena, Bednářová Marie, Gernat Jakub, Gernat Filip, Hráčková Vlasta, Chmelík Radim, Kalousková Lucie, Karel Jakub, Kaválek Ondřej, Kylar František, Moravcová Jana, Moravec Milan, Mottl Tomáš, Richtr Josef, Ruml David, Sladký Jiří, Svobodová Lenka, Sýkora Jaromír, Trávníčková Iveta, Vrba Vladislav, Vyhnálek Petr

Třída 9.B

Absolventi 2000

Třídní učitelka: Mgr. Marie Málková

Seznam žáků třídy :

Červinka Martin, Hrdina Tomáš, Chvosta Miroslav, Kaplanová Jitka, Klášterecká Hana, Krajčírová Lenka, Kubíček Jiří, Kvapil Jan, Luxová Tereza, Michalička Tomáš, Moravcová Adéla, Moravcová Markéta, Moravec Lukáš, Motyčková Monika, Pacholík David, Pecháček Lukáš, Smejkal Pavel, Svobodová Vendula, Šlesingr David, Šlezingr Roman, Urban Karel, Vaníček Pavel, Vychytilová Kristýna