Absolventi 1998

Třída 9.A

Absolventi 1998

Třídní učitelka: Pavla Skácelíková

Seznam žáků třídy :

Červinka David, Doleček Martin, Charfreitag Radek, Kubíček Jiří, Kunešová Soňa, Kusý Tomáš, Macháček Tomáš,Marešová Jana, Marková Petra, Maříková Daniela, Maříková Eva, Mikyska Jan, Moravcová Marie, Motlová Markéta, Pavlíčková Jana, Stejskal Pavel, Stejskalová Jana, Strnad Radim, Šěpánková Martina, Šulc Pavel, Tomková Martina, Vogelová Veronika, Vychánková Marcela, Vychytil Jaroslav, Vychytilová Alena, Vychytilová Jana, Vychytilová Radka, Žaba David, Motlová Ludmila

Třída 9.B

Absolventi 1998

Třídní učitelka: Kamila Náglová

Seznam žáků třídy :

Abrahamová Petra, Adamcová Hana, Adler Václav, Appelová Veronika, Dušková Petra, Faltová Zuzana, Faltus Milan, Fogl Lukáš, Friml Tomáš, Halbrštát Oto, Hofmanová Zuzana, Holubář Jaroslav, Hrdina Filip, Jandová Taťána, Jetmarová Denisa, Krejsová Zuzana, Krsková Veronika, Kubový Ondřej, Kučerová Helena, Kysela Milan, Mareš Michal, Moravčík Ondřej, Motlová Jana, Novotná Martina, Skácelíková Iva, Šnajdr Michal, Vágner Robin, Valda Tomáš, Valdová Vladimíra, Vondrová Jana