Absolventi 1997

Třída 9.A

Absolventi 1997

Třídní učitelka: Eva Ševčíková

Seznam žáků třídy :

Adlerová Jana, Foglová Lucie, Gally Jiří, Chmelíček Jan, Ježek Mikuláš, Jurenková Marie, Kaválek Tomáš, Kvapilová Markéta, Kylarová Petra, Marek Libor, Moravec Josef, Moravec Pavel, Nová Klára, Nováková Radka, Petrová Klára, Stejskalová Alena, Stratílek Pavel, Šrubarová Lucie, Štěpánková Radka, Taclová Lucie, Vanžurová Edita, Fabiánek Bohumil, Foglová Květa, Maříková Jitka, Mrštná Marie, Virtová Jitka

Třída 9.B

Absolventi 1997

Třídní učitelka: Jiřina Holzbauerová

Seznam žáků třídy :

Bambušková Michaela, Buryšková Jana, Jíšová Tereza, Koblížková Olga, Kusý Jiří, Malá Kateřina, Malý Pavel, Matyášová Alena, Moravcová Alena, Moravcová Eva,Říha Pavel, Suchomel Jiří, Ščudla Michal, Šlesingr Jan, Šulc Martin, Vychytilová Pavla,Matyáš Martin, Rudischová Markéta, Durková Eva