Absolventi 1995

Třída 8.A

Absolventi 1995

Třídní učitelka: Marta Gelová

Seznam žáků třídy :

Adlerová Monika, Faltová Martina, Faltusová Jitka, Filipová Martina, Fišer Martin, Hora Richard, Chládková Krystýna, Kalous Lukáš, Kašpárek Karel, Krčálová Michaela, Krejčí Luboš, Krejsa Dušan, Lipenský Martin, Majvald Ladislav, Majvaldová Jitka, Marková Jana, Moravcová Lenka, Moravcová Lenka, Moravcová Ludmila, Moravec David, Motyčková Milena, Pácha David, Stejskal Antonín, Stejskalová Lenka, Turko Michal, Vávra Václav, Virt Michal, Hofmanová Kristýna, Macháček Jindřich, Vávrová Jana, Vychytilová Jitka

Třída 8.B

Absolventi 1995

Třídní učitelka: Hana Kotlářová

Seznam žáků třídy :

Adamcová Jitka, Doskočil Radim, Coufal Zdeněk, Faltus Jiří, Friml Patrik, Halbtrštátová Lucie, Charfreitag Zdislav, Kalous Zdeněk, Kaválková Ludmila, Kosek Petr, Kubíček Martin, Kubíček Ondřej, Macháčková Jana, Maříková Jitka, Moravcová Markéta, Moravcová Petra, Moravec David, Mottl Radek, Motl Roman, Novák Michal, Pacholíková Irena, Ryšavý Milan, Smejkalová Tereza, Štěpánková Jana, Tomek Petr, Vágnerová Jana, Bednářová Martina, Motl Miroslav, Koutná Andrea, Vicencová Blanka