Absolventi 1994

Třída 8.A

Absolventi 1994

Třídní učitelka: Jiřina Holzbauerová

Seznam žáků třídy :

Adamec Vladimír, Benešová Hana, Bouchal Tomáš, Buchelt Jaromír, Doleček Karel, Fogl Tomáš, Gallyová Gabriela, Havelka Stanislav, Havelková Petra, Hlaváčková Radka, Horová Linda, Chládková Kateřina, Ježková Viola, Karásková Soňa,Kristen Miroslav, Kvapilová Miroslava, Lux Karel, Marek Jiří, Mikysková Simona, Musil Lukáš, Pokorný Jan, Stejskal Martin, Stejskalová Jana, Svatošová Jana, Toman Petr, Václavík Jan, Vítková Eliška, Vojtěchová Kateřina,Voříšková Hana, Vychytil František, Vychytilová Alžběta, Macanová Eva, Brandejsová Michaela, Červinková Kateřina

Třída 8.B

Absolventi 1994

Třídní učitelka: Božena Černohousová

Seznam žáků třídy :

Adamcová Markéta, Barvínek Zbyněk, Bednář Josef, Čuříková Pavla, Faltusová Hana, Hanzl Jiří, Charfreitagová Petra, Chvostová Alena, Kalivoda Karel, Koblížek Jan, Kosek Jan, Krejčí Petr, Kubíčková Veronika, Kubíčková Vladimíra, Luxová Šárka, Majvald Lukáš, Mazurkiewicz Michal, Motlová Petra, Novotný Josef, Novotný Martin, Novotný Zdeněk, Prokopcová Jana, Smejkal Josef, Adamec Petr, Vogel Vladimír, Michalčák Martin, Taclová Kateřina

Třída 8.C

Absolventi 1994

Třídní učitel: Petr Hazuka

Seznam žáků třídy :

Bednářová Alena, Brůnová Lucie, Celarová Petra, Dolečková Monika, Friml Pavel, Halbrštátová Henrieta, Hejl Martin, Hejzlar Karel, Hybšová Eva, Jánský Aleš, Klapačová Edita, Kulhavá Radka, Kříž Tomáš, Lux Martin, Moravec Aleš, Mosnák Dušan, Motlová Lucie, Motyčková Jitka, Olivová Erika, Stejskal Jiří, Stejskal Lukáš, Šmoková Blanka, Trávníčková Jana, Vincencová Blanka, Dostál Marian, Faltejsek Vojtěch, Kalousová Zuzana, Krejsová Blanka, Hynek Jan