Absolventi 1993

Třída 8.A

Absolventi 1993

Třídní učitelka: Marie Málková

Seznam žáků třídy :

Adamec Jan, Brandejsová Marie, Doleček Ondřej, Doskočil Pavel, Dušková Lucie, Foglová Pavla, Hrdinová Monika, Hrušková Monika, Hůlka Petr, Jahoda Zdeněk, Kotlářová Zuzana, Králová Eva, Krčmářová Jana, Krejčová Lenka, Langr Pavel, Neubertová Lucie, Sršňová Martina, Stejskal David, Stránská Mariana, Stratílková Eva, Ševčík Daniel, Šrubařová Eva, Štěpán Pavel, Vanšura Tomáš, Vávrová Lenka, Vychytilová Marie, Zámečníková Gabriela, Štěpánková Jitka, Vychytilová Silvie, Foglová Helena, Janespal Milan, Stejskalová Lenka

Třída 8.B

Absolventi 1993

Třídní učitelka: Marie Holásková

Seznam žáků třídy :

Adamec Jiří, Babáková Dita, Brokešová Kateřina, Černohousová Vlasta, Dostálek Josef, Faltusová Radka, Filipová Radka, Géring Pavel, Hejzlarová Hana, Hoffmanová Petra, Holubec Petr, Hynek Jan, Jakubec Jiří, Ježková Simona, Kuneš Radek, Langrová Miroslava, Motyčková Alena, Najmanová Jana, Olašinová Lucie, Páchová Petra, Svoboda Ladislav, Svobodová Petra, Šlesingrová Renata, Taclová Kateřina, Vágner Patrik, Vicencová Petra, Vídeňský Robert, Jíšová Kristýna, Bednářová Helena, Hrdinová Monika, Kerná Nina, Smejkal Jan, Štěpánková Petra