Absolventi 1992

Třída 8.A

Absolventi 1992

Třídní učitelka: Eva Holcová

Seznam žáků třídy :

Bednář Petr, Černohousová Martina, Daičar Marian, Dostál Miroslav, Doušová Šárka, Faltusová Jana, Hůlková Jana, Kalous Roman, Kaplanová Jana, Krejsová Dagmar, Krejsová Petra, Kubec Roman, Kubíček Lukáš, Kubíček Michal, Lehká Kateřina, Marešová Kateřina, Mařík Tomáš, Mrštný Vladimír,Musilová Jana, Novotná Romana, Novotný Adam, Pácha Pavel, Pavlíček Martin, Pokálená Lenka, Pavel Prokopec, Stejskal Jaroslav,Stránská Kateřina, Ščudlová Helena, Milan Šejvl, Šípek Petr, Urbanová Irena, Valdová Lenka, Vanžurová Lada, Venclová Renata, Vondráčková Alice

Třída 8.B

Absolventi 1992

Třídní učitelka: Pavla Skácelíková

Seznam žáků třídy :

Abraham Marcel, Adamcová Marcela, Barvínek Jan, Bednář Petr, Celar Michal, Doleček Roman, Dušek Miloš, Fogl Roman, Hejlová Alena, Hillerová Andrea, Jánský Bohuslav, Klohna Milan, Král Vlastimil, Lesák Filip, Majvald Luboš, Malečková Erika, Mikula Tomáš, Motl Karel,Motyčka Jiří, Novotná Klára, Pacholíková Ludmila, Páchová Blanka, Satoriová Petra, Svobodová Jarmila, Schönová Kateřina, Skalická Marcela, Starenková Kateřina, Štefanský Jan, Štěpánová Lenka, Šťovíčková Radka, Temnyaková Jitka, Trejtnarová Leona, Valenta Tomáš, Vanšura Zdeněk, Vyhnálková Iveta, Vychytilová Helena