Absolventi 1991

Třída 8.A

Absolventi 1991

Třídní učitelka: Marta Gelová

Seznam žáků třídy :

Babák David, Babák Jan, Bártová Soňa, Bednář Michal, Černohous Martin, Dolečková Kateřina, Doskočilová Olga, Douša Michal, Dušková Kateřina, Faltusová Hana, Faltusová Petra, Faltusová Veronika, Filipová Petra, Fleischerová Zlata, Foglová Dita, Hájková Dita, Hejlová Hana, Hejzlarová Markéta, Hlaváček Petr, Holubec Miroslav, Chárová Jitka, Ježková Gabriela, Junek Petr, Kabourek David, Král Jaroslav, Krčmářová Marcela, Kristenová Soňa, Kulhavá Lenka, Macanová Soňa, Motyčková Jana

Třída 8.B

Absolventi 1991

Třídní učitelka: Eva Ševčíková

Seznam žáků třídy :

Doskočilová Martina, Kvapil Jaroslav, Málek Michal, Marek Luboš, Mosnák Ján, Novotný Leoš, Olašinová Libuše, Plívová Renata, Pokorná Markéta, Richerová Hana, Seidlerová Šárka, Severýn Pavel, Sokolová Blanka, Stejskalová Helena, Stejskalová Ivana, Stejskalová Lucie, Stejskalová Radka, Svatoš Petr, Šilarová Dagmar, Šípková Bohuslava, Škorpilová Lenka, Šulcová Jana, Taclová Daniela, Tomková Marie, Trejtnar Milan, Valentová Michaela, Vídeňská Lenka, Vodehnal Petr, Volný Petr, Voříšek Jan