Absolventi 1990

Třída 8.A

Absolventi 1990

Třídní učitel: Milan Zářecký

Seznam žáků třídy :

Adamec David, Adamec Radim, Babák Kamil, Babáková Petra, Barnet Jiří, Bartoš Marek, Bednář Michal, Bednářová Věra, Brokeš Oldřich, Brožková Simona, Buryška Tomáš, Dolečková Marcela, Fogl Michal, Gáliková Ludmila, Grimm René, Hanzlíčková Pavla, Hečko Ivo, Hejzlar Michal, Hiller Ondřej, Hlaváček Jan, Hodíková Lenka, Holásek Oldřich, Horníčková Eva, Hottmar Aleš, Chára Pavel, Ingrová Michaela, Jansová Markéta, Kapounová Jana, Kerná Dagmar, Krčmářová Eliška, Krejsa Pavel

Třída 8.B

Absolventi 1990

Třídní učitelka: Jiřina Holzbauerová

Seznam žáků třídy :

Kotlářová Vendula, Krejčová Martina, Langr Petr, Macháček Milan, Maixnerová Soňa, Marek Jiří, Martinková Lenka, Moravcová Jana, Moravcová Pavlína, Moravec Kamil, Motyčka Luděk, Motyčková Eva, Netušilová Petra, Neubert Vladimír, Richtrová Iveta, Stejskalová Alena, Šestáková Kateřina, Šípková Alena, Taclová Markéta, Tomek Martin, Tomková Veronika, Turko Pavel, Tymr Vladimír, Ullrychová Andrea, Valenta Jan, Vídeňský Milan, Vychytil Josef, Vychytilová Kateřina, Vychytilová Petra, Žaba Robert, Žalman Pavel, Doleček Daniel, Dušek Zdeněk