Absolventi 1989

Třída 8.A

Absolventi 1989

Třídní učitelka: Hana Kotlářová

Seznam žáků třídy :

Barnet Dušan, Bednář Martin, Bednářová Jana, Benešová Olga, Čáp Michal, Černohous David, Dostálková Alena, Dostálková Lenka, Fendrich David, Fišerová Květa, Geringová Renata, Hájková Reneé, Hájková Šárka, Hečková Sylva, Hejlová Pavla, Hladík Petr, Holásková Lenka, Holcová Iva, Horálek Pavel, Hruška Ladislav, Hubálková Pavla, Chmelíček Tomáš, Chmelíčková Radka, Jarešová Iveta, Jordák Přemysl, Klohna Miloš, Kopecká Veronika, Králová Monika, Krčmářová Květa, Krejsová Zdenka, Luxová Olga, Malá Petra, Majvald Jiří, Maleček Jiří

Třída 8.B

Absolventi 1989

Třídní učitelka: Božena Černohousová

Seznam žáků třídy :

Doleželová Eva, Helzlarová Eva, Málek Marian, Marek Pavel, Martincová Romana, Maříková Jana, Matyášová Lenka, Mertelíková Eva, Mertelíková Zdeňka, Mikyska Pavel, Moravec Lukáš, Moravec Milan, Moravcová Věra, Moravčík Jan, Motyčková Alena, Novotná Edita, Novotná Jana, Novotný Karel, Pecháček Lukáš, Petrová Jana, Pokálená Světla, Stejskal Lukáš, Stejskalová Petra, Sýkora Ondřej, Šejvlová Marcela, Šípek Pavel, Šlezingr Jiří, Štefková Markéta, Štěpánová Petra, Šulc Milan, Taclová Gabriela, Temnyaková Pavla, Tomášková Petra, Václavek Miloš, Vodehnal Radek, Vondráček Zdeněk