Absolventi 1988

Třída 8.A

Absolventi 1988

Třídní učitel: Antonín Hlaváček

Seznam žáků třídy :

Adamcová Vladimíra, Babák Jiří, Bednář Pavel, Bednář Roman, Bednářová Hana, Benešová Eva, Beránková Jindřiška, Borovička Michal, Brožek Zdeněk, Dostálová Jana, Faltus Lukáš, Faltusová Iveta, Fogl Robert, Friml Jaroslav, Gelo Ladilslav, Hanzlová Irena, Hejl Petr, Hejzlar Milan, Hlaváček Jan, Hoffmann Marek, Holec Martin, Hubálková Věra, Hybš, Zbyněk, Ingr Zdeněk, Jarešová Lenka, Ježek Kryštof, Junek Pavel, Kadidlo Miroslav, Kaplanová Martina, Klohnová Radka, Kocmánek Martin, Kolář Daniel, Krejsa Miloš, Krejsa Lubomír, Kozáková Pavla, Křivohlávková Marcela

Třída 8.B

Absolventi 1988

Třídní učitelka: Marie Holásková

Seznam žáků třídy :

Kubecová Iveta, Maixner Radoslav, Majvald Jiří, Marková Pavlína, Matyáš Josef, Melša Ladislav, Mikysková Marcela, Moravec Jiří, Moravec Petr, Moravcová Leona, Motyčka Libor, Motyčka Martin, Motyčková Jiřïna, Neubertová Miloslava, Novotná Lenka, Pecháček Tomáš, Petr Pavel, Pospíchalová Jitka, Richtr Miroslav, Rousová Miroslava, Skalická Ivana, Sokol Josef, Sršeň Milan, Stejskal Roman, Stejskalová Věra, Šestáková Ilona, Šrefl Michal, Šroler Libor, Štěpánková Eva, Šťovíček Michal, Tymrová Anna, Váger Radek, Vencl Jiří, Vodehnal Michal, Žalman Martin, Hoffman Marek