Absolventi 1985

Třída 8.A

Absolventi 1985

Třídní učitel: Milan Zářecký

Seznam žáků třídy :

Adamec Martin, Babáková Lenka, Barnet František, Bednářová Alžběta, Beránková Eva, Bezstarosti Martin, Boháčová Kateřina, Boháčová Monika, Brožková Ivana, Břízová Ladislava, Burešová Lenka, Čadová Monika, Doleček Radovan, Duchač Jaroslav, Faltus Jiří, Faltusová Zdeňka, Filipová Ilona, Filipová Jana, Fišerová Monika, Friml Daniel, Grůza Jaromír, Holásek Pavel, Hubálek Martin, Chládek Viktor, Junek Jaroslav, Katzerová Květuše, Kozák Daniel, Krejsová Gabriela, Krejsová Jitka, Kuba Vladimír, Langrová Eva, Lehký Miroslav, Lesáková Jana, Lorenc Martin, Lorencová Irena, Marek Roman, Moravcová Jana

Třída 8.B

Absolventi 1985

Třídní učitelka: Hana Kotlářová

Seznam žáků třídy :

Lipenská Renata, Majvaldová Hana, Marková Iveta, Marková Marcela, Moravcová Eva, Moravcová Olga, Moravec Jiří, Motyčková Hana, Novotná Vladimíra, Novotný Eduard, Novotný Jiří, Petr Luboš, Petrová Lenka, Poláček František, Procházková Diana, Příbramský Stanislav, Řehák Jaromír, Sibera Michal, Skála Karel, Stejskal Libor, Stejskalová Romana, Šedivý Martin, Šejvlová Miroslava, Šesták Libor, Šilarová Jana, Šmoková Věra, Štěpánek Martin, Ulrychová Eva, Vacková Lenka, Vágnerová Monika, Vencl František, Vyhnálková Erika, Vychytil Jiří, Málková Radka, Genčurová Dana, Šebková Renata, Venclová Lenka, Vencl Tomáš