Absolventi 1984

Třída 8.A

Absolventi 1984

Třídní učitel: Antonín Hlaváček

Seznam žáků třídy :

Adamcová Miroslava, Adamcová Radmila, Adamec Miroslav, Adamec Jaroslav, Adamec Rostislav, Bednář Miroslav, Beránková Ludmila, Bezstarosti Bohuslav, Bíman Petr, Boháčová Romana, Borovička Radek, Čáp Radim, Ducháčová Miroslava, Filipová Jitka, Halbrštátová Iveta, Halířová Marcela, Hladíková Dita, Hotmarová Lenka, Hubálek Petr, Kabourek Tomáš, Kaplanová Monika, Kapounová Soňa, Krejsa Miroslav, Krejsa Pavel, Kroulová Hana, Liebichová Kateřina, Maixner Miloš, Maixnerová Dagmar, Malcátová Margareta, Marek Jiří

Třída 8.B

Absolventi 1984

Třídní učitelka: Ivanka Špinlerová

Seznam žáků třídy :

Matyáš Libor, Matyášová Dana, Matyášová Ilona, Moravec Petr, Motyčková Dana, Motyčková Hana, Novotná Renáta, Pačínek Martin, Peřina Jiří, Petr Jiří, Pokorný Přemysl, Pomikálek Jan, Richtrová Marcela, Richterová Štěpánka, Skalická Dana, Slavíček Martin, Svatá Lenka, Šejnohová Irena, Ševčíková Jolana, Šimek Miroslav, Šlesingerová Růžena, Šťovíček Jaroslav, Vacková Václava, Valenta Miroslav, Vaníček František, Vítková Martina, Vodičková Libuše, Maršíková Nikol, Tulej Petr