úterý, 14 leden 2020 15:20

Prosinec ve ŠD U Dvora

Prosinec ve ŠD U Dvora:

Jedním z nejkrásnějších měsíců v roce je pro děti určitě prosinec. Když jsem se dětí ptala, co si představí pod slovem prosinec, hned je napadlo: Ježíšek, Vánoce, dárky, stromeček, sníh, sněhulák, vločky, ozdoby, svíčky, perníčky, cukroví, koledy, kapr, Mikuláš, betlém a hlavně prázdniny. Než ale děti odešly na Vánoční prázdniny, čekalo je ve družině plno práce.

Dokončit výrobu adventního kalendáře, připravit si na Mikulášskou nadílku krabičku na sladkosti a také vyrobit vánoční ozdoby na stromeček ve družině a na hlavní chodbě, který se rozsvěcel 5. prosince.

Také jsme se zúčastnili VELKÉHO VÁNOČNÍHO JARMARKU od 13. do 15. 12. v Orlovně na Orlici. Děti pomáhaly s přáníčky a výrobou vánočních dekorací.

Celý zbytek měsíce děti tvořily přáníčka a výrobky s vánoční tématikou.

Přejeme všem dětem a rodičům hodně štěstí a zdraví do nového roku a co nejméně starostí.

Hana Hrdinová