pondělí, 09 prosinec 2019 06:35

Listopad ve školní družině na Orlici

Začátek školního roku velmi rychle utekl a byl tu listopad. Čas, který si děti užívaly na školní zahradě, vyměnily za návštěvy v tělocvičně. V Orlovně děti využily nejvíce s míči a vybavením z nářaďovny a oblíbené byly skupinové soutěže. Předvedly, že umí svůj tým podpořit a hrály fair play.
Akcí školní družiny byla návštěva Funparku Skipi u nádraží. Děti měly v prostoru parku 90 minut na řádění, prolézání, skákání a ježdění. Tuto akci si v páteční den moc užily.
Listopadové tvoření včetně omalování, skládání z papíru a zdobení nové nástěnky patřilo zejména tvoření mikulášskému. Děti si vyrobily sáčky na nebeskou nadílku s pomocí temperových barev a barevných papírů. Jeden si vyrobil nádherného anděla, druhý Mikuláše a odvážný se nebál čerta.
Dále se připravovalo na vánoční jarmark. Děti vyráběly na příklad vánoční přání. Víc však neprozradíme. Přijďte se podívat na Velký vánoční jarmark, který se bude konat v Orlovně od 13. do 15. prosince.

Školní družina na Orlici velmi děkuje všem sponzorským darům. Děti dostaly papíry na kopírování, drobné hry, pastelky, zbytkový materiál na vyrábění a úžasné hračky. Těší nás Váš zájem. Děkujeme.

Adéla Schmiedová, vychovatelka