pondělí, 10 prosinec 2018 13:06

Listopad ve školní družině

Sluníčkový podzim je už v nedohlednu. Školní družina na Orlici se oblékla do zimního kabátu. A kdo to způsobil, co se stalo? Mohou za to přece děti a jejich šikovné ruce, ty naši školu zkrášlily. Děti vyrobily do oken sněhuláky a zimní vločky, které snesou i teplotu nad nulou. Výzdoba školní družiny byla vytvořena ryze v nebeském a pekelném duchu a na příchod těch tří postaviček se děti poměrně těšily.
Intenzivně jsme vyráběli na Vánoční trhy. Zajímá vás, co všechno? O tom se můžete sami přesvědčit. Srdečně vás zveme na Vánoční trhy, které se v letošním roce budou konat v Orlovně v termínu od 14. do 16. prosince 2018.
Akcí IV. a V. oddělení školní družiny byla společná návštěva Funparku v budově Skipi. Podle ohlasů dětí se akce všem moc líbila. Děti a paní vychovatelky si společně náramně pohrály. Děkujeme vstřícnému personálu Funparku, který nám vše před zahájením herního šílenství ukázal a zdůraznil bezpečné chování v herně.
Také děkujeme všem hostům, kteří nás přišli listopadové pátky navštívit a podpořili tím projekt „Celé Česko čte dětem“. Vážíme si vás a všem přejeme klidný čas vánoční s knihou v ruce.

Adéla Schmiedová, vychovatelka školní družiny