pondělí, 08 říjen 2018 15:16

Začátek podzimu ve školní družině

Dobrý den, opět Vás vítá celý tým vychovatelek ze školní družiny.

Na začátku tohoto měsíce jsme se přivítali s prvňáčky.
Společně jsme si popovídali o pravidlech školní družiny a zdůraznili si, čemu se letos budeme s velkým zájmem věnovat, pro začátek pravidlům slušného chování – umět pozdravit, poprosit a poděkovat.
V průběhu měsíce jsme se zúčastnili, jako každý rok, společné akce „Běháme pro...“, kde jsme si všichni zasportovali. Využívali jsme hezkého zářijového počasí a hodně času trávili venku. V zájmových činnostech jsme se pustili do výrobků s podzimní tématikou, plodů a draků z papíru. Na závěr měsíce jsme se naučili tvořit vyplétané mandaly.

Už se těšíme, co všechno nám tento školní rok přinese!

S pozdravem

Kateřina Jakešová
ŠD U Dvora