středa, 04 duben 2018 10:37

Březen ve školní družině

Roste první jarní kvítí,
vzduch je jarem svěže cítit.
Ještě rádi do bund vlezem,
i o tom je měsíc březen.

Měsíc březen je za námi, moc jsme se těšili na pobyt venku, ale bohužel chladné počasí nám to neumožnilo. Dětem se dny ve škole zkrátily o jarní a velikonoční prázdniny a zbytek měsíce proběhl v očekávání Velikonoc. Vybarvovali jsme velikonoční omalovánky, stříhali papírové kraslice do oken a vyšívali velikonoční vajíčka do papíru. Vznikla tak krásná přáníčka pro rodiče a prarodiče. Nejvíc děti bavilo malování vajíček voskovou technikou. Tu používáme už mnoho let, ale stále nás to baví. Voskem se malovala nejprve papírová vajíčka a potom i ta vyfouknutá. Některé výrobky byly opravdu povedené a děti si odnesly domů pěknou velikonoční dekoraci.

Přejeme všem krásné jarní dny.

Hana Hrdinová, vedoucí vychovatelka