neděle, 03 září 2023 09:57

1. společná akce školní družiny - "Běháme Pro..."

Vážení rodiče,


první společnou akcí ŠD v září 2023 bude již 14. ročník „Běháme pro….“, která se koná ve čtvrtek 7. 9. 2023 na Václavském náměstí v Letohradu.

Program začíná v 15:00 h, start běhu v 16:05 h.


Letos se vybírá dobrovolný finanční obnos na zahradní herní prvky pro děti ze školní družiny ZŠ U Dvora.

Děti mohou nosit finanční příspěvky do ŠD, společně je pak předáme na startu. Děti, které se nechtějí běhu zúčastnit, můžou jít s námi jen FANDIT. Pokud nechcete, aby se Vaše dítě do akce zapojilo, vyzvedněte si jej ze školní družiny nejpozději v 14:50 h. Společný odchod ze ŠD do města je v 15:00 h od školy. Děti potřebují na akci sportovní oblečení a vhodnou sportovní obuv (dle počasí pláštěnka). Po skončení akce si rodiče odvedou děti z Václavského náměstí domů a nahlásí nám jejich odchod. Akce „Běh pro…“ skončí cca v 16:30 h. Aktovky dětí budou uloženy v INFO centru.

Účast rodičů je vítána.

Děkujeme, že naši akci finančně podpoříte a pomůžete nám tímto zvelebit zázemí školního pozemku.


Kateřina Jakešová, vedoucí školní družiny