úterý, 30 březen 2021 09:35

VELIKONOCE – SVÁTKY JARA V ŠD 2021

Zdravíme všechny děti ze školní družiny. Příroda se nám začíná probouzet, kvetou jarní kytičky, sluníčko nám více hřeje. Na začátku měsíce dubna přivítáme Velikonoce a ve školní družině by nás čekaly aktivity s tímto obdobím spojené.
Bohužel jsou školy zavřené a my nestihneme vše to, co jsme si přáli a plánovali. Doufejme, že už se na nás všechny v dubnu po Velikonocích usměje štěstí a školy se opět otevřou. My s dětmi ve školní družině všechno doženeme a přivítáme jaro jak se sluší a patří:)
Budeme malovat, vyrábět, ozdobíme naše chodby i oddělení veselými, pestrými barvami kytiček, doplníme ptáčky a dalšími jarními motivy.
Kdyby se někomu z Vás chtělo, můžete si vyrobit něco doma s rodiči nebo prarodiči. Posílám odkazy, třeba si někdo z Vás doma rád vyrobí a přinese nám to do školy ukázat:)

http://krokotak.com/2021/03/easter-basket-2/

https://plzen.rozhlas.cz/ovecka-z-vaty-a-papiru-jen-zabecet-7899852

Koleda pro radost:
Hody, hody doprovody, dejte medu, žádné vody, nechci vody, dejte medu, jinak od vás neodejdu. A nakonec, tetičko, dejte pěkný vajíčko.
Krásné Velikonoce přeje
Kateřina Jakešová